(050)990-26-50 Відділ гурту
ПН - ПТ 9:00 - 18:00
RU UA
0
TEP
0
Фільтр
Ви вибрали:
Наповнювач:
Розмір
Колір
Зовнішня тканина
Колекція
Призначення

Подушки капок

Сортувати:
Подушка "COTE BLANC" Kapok 40*60 см
Ціна 712 грн.

Подушки з наповнювачем капок. Що за наповнювача капок?

Капок -  це волокно, яке покриває насіння величезних плодів певних  видів баобабових дерев сімейства мальв. Такі сімейства і сам підвид називають під різні іменами: іноді шовковим деревом, іноді бавовняним деревом, а іноді навіть деревом кашеміру. Але єдиним завжди у цих дерев залишалися плоди, це завжди називали капок.

У зв'язку з розвитком популярності капка, стало виготовляти різне текстильне приладдя. Особливу популярність отримали подушки з капка. Подушки капок відрізняються своєю екологічністю, антиалергічними властивостями і абсолютною безпекою.

У чому перевага капкового наповнювача?

Дійсно капок перевершує конкурентів серед наповнювачів, в чому його унікальність?

  • Подушки капок - ця унікальна природна  сировина, яка хоч і натуральне, але узяв і кращі властивості від синтетичних матеріалів,  такі як екологічність і безпеку. Сам по собі капок не вимагає хімікатів, тому вони не застосовуються ні на одному з етапів вирощування, дозрівання і збору. Отже, усі етапи максимально прості і легкі для подальшого виготовлення, виробництва і використання таких подушок капок.
  • Легкість. Сам капок у декілька разів легше за бавовну, пружність, довговічність, що дозволяє використати подушки з капка довго в процесі експлуатації.
  • Водонепроникність і стійкість до вологи
  • Антиалергенність

В цілому подушки капок - прекрасна альтернатива шовку, який у декілька разів дорожче, але при цьому властивості матеріалів практично ідентичні. 

Де купити подушки з наповнювачем капок

Купити подушки з наповнювачем капок можна в нашому інтернет-магазині. МИ є виробниками подушок для сну з капка, тому готові зробити низькі ціни без додаткових накруток. Наші подушки капок доставляються стильних упаковках, отже, Ви можете придбати їх не лише собі, але і на подарунок рідним і близьким. 

Подушки капок можна купити онлайн, досить залишити замовлення на сайті або подзвонити по вказаних телефонах, ми зможемо підказати і відповісти на усі питання, що цікавлять Вас.

Модули для Opencart