ПН - ПТ 9:00 - 18:00
RU UA
0
0

Догляд

Догляд

Тканина мікрофібра - Membrana Print - це високотехнологічна тканина, розроблена в сучасних лабораторіях, з високим коефіцієнтом зв'язку між волокнами. Головна особливість цієї тканини в тому, що з внутрішньої сторони вона оброблена спеціальним ультразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Гідність такої тканини - пропускати всередину вироби трохи більше повітря, ніж випускає назовні. Створюється певний повітряний ефект, який робить ковдру і подушку більш об'ємними, легкими, ніжними. Membrana Print - це тканина нового покоління: оксамитова, еластична, ніжна і дуже міцна.

Вперше ультратонкі поліефірні волокна винайшли в 1974 році одна з американських компаній, яка тісно співпрацювала з НАСА, для одягу космонавтів.

Успіх нового наповнювача перевершив всі очікування:

• надзвичайно легкий;

• теплий;

• повітропроникний, який не боїться вологи.

Це був інноваційний матеріал, який зробив прорив у технологіях щодо поліпшення теплових якостей одягу. У той час цей наповнювач був широко відомий під торговою маркою Thinsulate, що в перекладі з англ. - буквально "тонкий утеплювач". Він являє собою високосиліконізованне поліефірне волокно, яке скручене по спіралі. Що таке Тинсулейт в якості наповнювача? Весь секрет у тонкощі волокна, їх товщина менше 15 мікрон, що в понад 50-ти разів менше людської волосини.

Завдяки цьому вдалося знизити теплопередачу тепла від людини в навколишнє середовище і цим зберегти тепло. Ультратонкі волокна і сьогодні вважаються одним з кращих синтетичних матеріалів світу: пуховики з цього матеріалу використовують в найсуворіших кліматичних умовах по всьому світу рятувальники, поліцейські, спортсмени; спальні мішки та ковдри з цього матеріалу по комфорту і теплоті не гірше гагачого або лебединого пуху. Ковдри і подушки з цього матеріалу легко перуться і швидко сохнуть, зберігають свої первинні властивості.


Зовнішня тканина: 100% Microfibra Membrana Print

Наповнення: 70% ультратонкі поліефірне волокно ідентичне натуральному пуху, 30% поліефірне волокно «Double Air Ball»

Вага наповнювача: 350 г / м²938 грн.

Немає в наявності

Безпечна оплата онлайн, або готівкою при отриманні
Повернення товару протягом 14 днів

Iнформація про доставку:

Доставка кур'єром від - 50 грн.*
Доставка в відділення (Нової Пошти, Інтайм або ін.) від 25 грн.*
Безкоштовна доставка від 1 600 грн
*вартість залежить від ваги і місця доставки

Разом дешевше!

Отримайте знижку при покупці набору: ковдра + подушка

1 448 грн. + 720 грн.  

2 168 грн. 1 950 грн.