ПН - ПТ 9:00 - 18:00
RU UA
0
0

Догляд

Догляд

Тканина мікрофібра - Membrana Print - це високотехнологічна тканина, розроблена в сучасних лабораторіях, з високим коефіцієнтом зв'язку між волокнами. Головна особливість цієї тканини в тому, що з внутрішньої сторони вона оброблена спеціальним ультразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Гідність такої тканини - пропускати всередину виробу трохи більше повітря, ніж випускати назовні. Створюється певний повітряний ефект, який робить ковдру і подушку більш об'ємними, легкими, ніжними. Membrana Print - це тканина нового покоління: оксамитова, еластична, ніжна і дуже міцна.

Соєве волокно-це екологічно чистий природний матеріал, створений за новітньою біотехнології на основі переробки рослини сої. Соєві волокна нагадують одночасно і кашемір, і шовк, тому що вони м'які, ковзаючі, ніжні, легкі, переливають золотом на сонці. Соєві волокна містять 18 видів амінокислот, необхідних людському організму. Дослідження в цій області показали, що амінокислоти, які входять до складу соєвого волокна, здатні робити благотворний вплив на шкірний покрив людини.

Соєві амінокислоти сприяють:

• зниженню запальних процесів;

• нормалізації обміну речовин;

• уповільненню старіння шкіри;

• стійкості до ультрафіолетового випромінювання.

Соєве волокно володіє антибактеріальними властивостями, зберігає природну температуру тіла, забезпечує циркуляцію повітря і вологи, легке і повітряне, воно дозволяє виробу зберігати свою форму і не деформується.


Зовнішня тканина: 100% Microfibra Membrana Print

Наповнення: 70% волокно сої, 30% поліефірне волокно «Double Air Ball» з ефектом бамбука

Вага наповнювача: 350 г/м²1528 грн.

Немає в наявності

Безпечна оплата онлайн, або готівкою при отриманні
Повернення товару протягом 14 днів

Iнформація про доставку:

Доставка кур'єром від - 50 грн.*
Доставка в відділення (Нової Пошти, Інтайм або ін.) від 25 грн.*
Безкоштовна доставка від 1 600 грн
*вартість залежить від ваги і місця доставки

Разом дешевше!

Отримайте знижку при покупці набору: ковдра + подушка

1 448 грн. + 720 грн.  

2 168 грн. 1 950 грн.